Reklama

Tuczna: Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych (zaproszenie)

Gminna Biblioteka Publiczna w Tucznej zaprasza dzieci w wieku 10-14 lat na bezpłatne szkolenie "Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych" w ramach programu "Sieć na kulturę". Zgłoszenia trwają do dnia 23 października. Informacje o szkoleniu dostępne są pod numerem 501 802 604.

Gminna Biblioteka Publiczna w Tucznej bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie bialskim”. Zachęcamy do zapisu na bezpłatne szkolenie dzieci w wieku od 10 do14 lat.
Podczas zajęć dzieci poznają różne programy, aplikacje czy strony internetowe, które pomogą im w tworzeniu plakatów, ulotek, zaproszeń, filmów oraz postów na media społecznościowe i nie tylko. Poznają również narzędzia do przechowywania i udostępniania materiałów wizualnych, a także legalne źródła zdjęć, filmów i ilustracji.

Zajęcia będą się odbywały w formie online za pośrednictwem platformy Teams i są bezpłatne. Zgłoszenia przyjmowane są osobiście lub telefonicznie: 501802604

Projekt SIEĆ NA KULTURĘ jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 “Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

 

materiał/zdjęcie: Gminna Biblioteka Publiczna w Tucznej
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama