Reklama

Województwo: Lubelska KAS walczy z nielegalnym hazardem

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Lublina i Białej Podlaskiej w minionym tygodniu zatrzymali 18 urządzeń do nielegalnych gier hazardowych. Kontrole prowadzone były w Lublinie, Puławach i Łukowie.

Walka z nielegalnym hazardem stanowi jedno z głównych zadań Krajowej Administracji Skarbowej. Na bieżąco kontrolowane są podejrzane lokale i zatrzymywane nielegalne urządzenia.

W ubiegłym tygodniu podczas prowadzonych działań skierowanych na walkę z hazardem funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej, wspomagani przez funkcjonariuszy Policji, zabezpieczyli aż 18 automatów. Na podstawie przeprowadzonych gier kontrolnych lub opinii biorącego udział w czynnościach biegłego, ustalono hazardowy charakter zatrzymanych urządzeń.

Kontrole prowadzone były w lokalach na terenie Lublina, Puław i Łukowa.

Oprócz urządzeń funkcjonariusze zabezpieczyli też gotówkę w kwocie ponad 8,6 tys. zł.

Postępowania prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej. Od początku roku funkcjonariusze lubelskiej KAS zatrzymali już ponad 340 urządzeń służących do nielegalnych gier hazardowych.

materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
tekst i zdjęcia: Marzena Siemieniuk Referat Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama