Ogłoszenie

Reklama

,,Pomóżmy rodzinie Dawida”. Impreza charytatywna w bialskim amfiteatrze (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 3 października 2021
, godz. 15:00
3 października (niedziela) o godz. 15:00 w amfiteatrze w Białej Podlaskiej odbędzie się impreza charytatywna pt. ,,Pomóżmy rodzinie Dawida. Dobro zawsze wraca!!!" podczas której zbierane będą pieniądze dla rodziny zmarłego Ś.P. Dawida, który był członkiem - akordeonistą Teatru Obrzędowego ,,Czeladońka" im. Kazimierza Kusznierów oraz występował także z Kapelą Podlasiacy działającą przy Bialskim Centrum Kultury. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany dzieciom i żonie Dawida.

– Dawid znany, jako kochający mąż, ojciec, syn i brat, przyjaciel wielu ludzi i rodzin. Był człowiekiem zdolnym, energicznym, empatycznym, kochającym życie i ludzi, pomysłowy, zawsze pomocnym, otwartym na ludzi i nowe znajomości. Dawid był duszą towarzystwa potrafił swoją radością, muzyką i śpiewem porwać do tańca i śpiewu ludzi nie tylko z Teatru w trakcie występów, ale również widownię. Jego muzykalność i radość udzielała się wszystkim którzy go spotkali. Dawid Głacki zmarł 17.07.2021 r. w wieku 28 lat. Pomagał naszemu Teatrowi ocalić piękną tradycję – piszą o zmarłym przyjaciele z Teatru Obrzędowego ,,Czeladońka”

Żona i dzieci po śmierci Dawida zostały w ciężkiej sytuacji nie tylko przez stratę najbliższej im osoby, ale również  w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Dlatego przyjaciele ze sceny postanowili zorganizować imprezę charytatywną, aby pomóc rodzinie. Pieniądze zebrane z wejściówek i licytacji zostaną przekazane w całości dla rodziny akordeonisty. – Teatr Obrzędowy ,,Czeladońka”, który istnieje już 40 lat był i jest jedną wielką rodziną, dlatego też tragedia która dotknęła jego najbliższych nie jest nam obojętna, dlatego chcemy pomóc rodzinie przynajmniej finansowo. Nie bądźmy obojętni. Dobro zawsze wraca – dodają organizatorzy wydarzenia. 

Bilet wstępu kosztuje 20 zł, dzieci do lat 8 wchodzą bezpłatnie.
Uwaga! Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany dzieciom i żonie Dawida!

Podczas wydarzenia wystąpią:
– Teatr Obrzędowy ,, Czeladońka” im. Kazimierza Kusznierów
– Zespół Śpiewaczy Luteńka
– Oliwia Spychel
– Teatr Słowa
– Kapela Podlasiacy
– Dj. Daniel
– Piotr Nagiel wokalista zespołu Sto Procent
– Hot AiR
– Wojciech Cugowski
– KARDAMON

Organizatorami wydarzenia są:
– Teatr Obrzędowy ,,Czeladońka” im. Kazimierza Kusznierów;
– NIWA Łomazy

Partnerzy:
– Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach
– Bialskie Centrum Kultury

Link do wydarzenia na >>> Facebooku

 

Źródło / zdjęcia: Organizatorzy wydarzenia

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama