Reklama

Kryminałki: Potrącenie nastolatka

W Piszczacu doszło do potrącenia 13-latka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nastolatek wybiegł z terenu posesji wprost pod koła nadjeżdżającego volkswagena. Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierująca autem 36-latka była trzeźwa. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 15:00 na ulicy Kodeńskiej w Piszczacu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 13-latek wybiegł z terenu jednej z posesji wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu osobowego marki Volkswagen. Samochodem kierowała 36-letnia mieszkanka gminy Piszczac. W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku zdarzenia nastolatek doznał obrażeń ciała i przetransportowany został do szpitala przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Piesi to obok rowerzystów i motocyklistów to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama