Reklama

Kryminałki: Narkotyki ukryła w kosmetyczce

Za posiadanie środków odurzających odpowie 23-latka z Białej Podlaskiej. W miejscu jej zamieszkania kryminalni ujawnili zawiniątka z białym proszkiem. Po wstępnym sprawdzeniu okazało się, że jest to mefedron. Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy dzisiaj rano weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkająca tam 23- latka posiadać może substancje psychotropowe.

W trakcie prowadzonych na miejscu czynności policjanci ujawnili foliowe zawiniątka z białym proszkiem. Znajdowały się w kosmetyczce. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczone środki to mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 60 porcji dealerskich tych narkotyków.

Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 23-latka zatrzymana została do wyjaśnienia, usłyszała też zarzut. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama