Reklama

Biała Podlaska: Międzynarodowy sukces wokalistki „Chwilki” na festiwalu we Włoszech

W dniach 27 czerwca - 02 lipca odbył się Międzynarodowy Festiwal Magia Italiana w Rimini we Włoszech. Polskę w grupie do 7 lat reprezentowała Michalina Cyran wokalistka „Zespołu Wokalnego Chwilka” działającego przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego.

W finale konkursu zaśpiewała dwie piosenki  „Dance Monkey – Tones and I” oraz „Papuga z dziobem na kłódkę”. Międzynarodowe jury festiwalu przyznało jej 1 miejsce i złoty medal w dwóch kategoriach: pop i aktorskiej oraz zaprosiła do nagrania wideoklipu we Włoszech, który niebawem zostanie pokazany na YouTube.

Michalina Cyran mimo młodego wieku, wielokrotnie występowała na festiwalach, konkursach i różnego rodzaju koncertach. Po festiwalu została zaproszona na dwa festiwale rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Trenerem wokalnym Michaliny jest niestrudzony łowca talentów Ireneusz Parafiniuk, który otrzymał dyplom Grande Maestro.

O udoskonalenie utworów młodej wokalistki zadbała Paulina Grochowska – wychowanka „Chwilki” a obecnie doskonały trener wokalny, aktorka oraz kompozytorka.

Gratulujemy Michalinie i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Źródło / zdjęcia: BCK w Białej Podlaskiej 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama