Reklama

Cełujki: Popołudnie z Kulturą w świetlicy po remoncie (film) (galeria)

Za nami ostatnie wydarzenie w ramach imprezy organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej. Mowa o cyklu kulturalnym skierowanym do mieszkańców gminy Biała Podlaska pod nazwą "Popołudnie z Kulturą". Organizowane wydarzenia - w materiale relacja z Cełujek - podsumowują projekt związany z funduszami z Unii Europejskiej a skierowanymi w na modernizację, remonty, wyposażenie, przebudowę i dostosowanie - różne zakresy prac - ośmiu świetlic na terenie Gminy Biała Podlaska.

W Cełujkach świetlicę powitano koncertem zespołu „Chodźta do nos” ze Swór. O gościnę zadbał sołtys Roman Sawczuk. W wydarzeniu udział wziął m.in. radny Marek Czeczko. Animatorki z Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej zaprosiły do zmagań sportowych. Agnieszka Borodijuk dyrektor GOK uczyła jak wykonać ozdoby z filcu a Stowarzyszenie AD Astra ze Sławacinka Starego rozdawało popcorn.

W naszym filmie, który powstaje a będzie relacją ze wszystkich zaplanowanych spotkań w ramach Popołudnia z kulturą rozmowa z Konradem Gąsiorowskim z Urzędu Gminy Biała Podlaska, odpowiedzialnym za pozyskiwanie funduszy zewnętrznych i podsumowującym projekt modernizacji świetlic na terenie gminy, projekt wart około jednego miliona złotych. Oprócz modernizacji świetlic, dzięki projektowi, stowarzyszenia będące partnerami wydarzeń związanych z Popołudniem z kulturą a mającymi na celu uroczyste zakończenie prac i oddanie świetlic w użytkowanie lokalnych społeczności, stowarzyszenia partnerzy, otrzymają dwa rzutniki i urządzenie do produkcji popcornu.

“Popołudnie z Kulturą” w Cełujkach – koncert Zespołu „Chodźta do nos” (fragment) – zapis live na profilu Facebook Radio Biper
https://www.facebook.com/radiobiper/posts/1997703490392771

Relacja z Grabanowa: Popołudnie z Kulturą w świetlicy po remoncie (galeria) <<==>>LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
film: Małgorzata Mieńko
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama