Reklama

Biała Podlaska: Mamy najlepszą w Polsce Wyższą Szkołę Zawodową! (galeria)

Prof. dr hab. Jerzy Nitychoruk rektor Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, w dniu 22 czerwca w Warszawie uczestniczył w XXII Gali Rankingu Szkół Wyższych 2021 "Perspektyw". Trzy dni później, 25 czerwca uroczyste ogłoszenie wyników Perspektyw, konferencja prasowa i event zorganizowano na placu przed budynkiem głównym PSW przy ulicy Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Gratulujemy uczelni!!

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej oferuje 18 kierunków studiów licencjackich, inżynierskich, jednolitych i uzupełniających studiów magisterskich. W ofercie na najbliższy rok akademicki można znaleźć studia stacjonarne, niestacjonarne, podyplomowe oraz studia w języku angielskim.

Ranking Publicznych Uczelni Zawodowych 2021 w tym roku obejmuje 20 publicznych Uczelni specjalizujących się w kształceniu na poziomie praktycznym. Nasza Uczelnia znalazła się na I miejscu. Warto podkreślić, że PSW od 2013 roku zajmuje miejsca na podium, w tym już po raz czwarty jest na I miejscu.

Niezależnie od sytuacji epidemicznej, w 22 edycję Rankingu Perspektyw wpisana jest wizja Uczelni idealnej – model, który co roku Kapituła dopasowuje do zmieniającej się rzeczywistości. Ranking Publicznych Uczelni Zawodowych Perspektywy 2021 uwzględnia wszystkie szkoły wyższe z grupy Publicznych Uczelni Zawodowych (bez tych z uprawnieniami doktorskimi), które miały minimum dwa roczniki absolwentów oraz łącznie studiuje w nich minimum 200 studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Ranking Uczelni między innymi uwzględnia potencjał naukowy i efektywność naukową Uczelni, wysoki poziom dydaktyki i umiędzynarodowienia, współpracę z biznesem i rynkiem pracy. Ze względu na transparentną metodologię oraz szeroki zestaw kryteriów i wskaźników, ranking Perspektyw jest szeroko znany na świecie i wiele krajów traktuje zasady organizacyjne i rozwiązania metodologiczne przyjęte przez „Perspektywy”, jako swoisty benchmark przy konstruowaniu swoich narodowych systemów rankingowych zapewniających wysoką jakość szkolnictwa wyższego.

Zapis live Państwowa Szkoła Wyższa z Białej Podlaskiej zajęła pierwsze miejsce w rankingu Perspektywy 2021. Gratulujemy! na profilu Facebook Radio Biper
https://www.facebook.com/radiobiper/posts/1992780260885094

Więcej o sukcesie bialskiej uczelni w materiale: „PSW Biała Podlaska – liderem państwowych szkół zawodowych – Rankingu Perspektyw 2021” <<==>> LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki / Jowita Grochowiec Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Małgorzata Mieńko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama