Reklama

Konkurs dla rolników.” Moje własne innowacje”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnokrajowym konkursie „Moja własne innowacje", organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie, w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Konkurs ma na celu promowanie małych innowacji, które zostały opracowane przez samych rolników lub członków ich rodzin i mają funkcjonalne zastosowanie w codziennej pracy. Ostatni rok, czas pandemii i kryzysu gospodarczego, był okresem ciężkim dla społeczności, jednak kreatywność i aktywne postawy polskich rolników pozwalały na wprowadzanie ciekawych, a przede wszystkim praktycznych rozwiązań bez konieczności angażowania dużych zasobów, w tym także finansowych.

Usprawnienia techniczne, technologiczne, w żywieniu zwierząt czy zarządzaniu środkami produkcji, a może działania marketingowe lub dostawy produktów bezpośrednio do konsumentów? Podzielcie się swoimi pomysłami i dobrymi praktykami z innymi rolnikami, a przy okazji wygrajcie nagrody pieniężne!

Jeśli wymyśliłeś, opracowałeś i wdrożyłeś własne, innowacyjne rozwiązanie w gospodarstwie rolnym, jesteś właścicielem, współwłaścicielem, zarządzającym lub domownikiem tego gospodarstwa oraz masz ukończone 18 lat – koniecznie zaprezentuj swoje innowacyjne rozwiązanie i wygraj nawet 6 000 zł.

W ramach konkursu przewidziane są trzy kategorie dotyczące zaprojektowanych od podstaw lub znacznie zmodyfikowanych innowacyjnych rozwiązań w zakresie :

– Maszyny i urządzenia.
– OZE, racjonalne gospodarowanie zasobami wody, gospodarka o obiegu zamkniętym.
– Zarządzanie i organizacja gospodarstw rolnych.

Jak zgłosić swoją innowację do konkursu?

Krok 1 :

Wypełnij Kartę Zgłoszenia oraz przygotuj fotografie i/lub krótki amatorski film prezentujące Twoje wdrożone innowacyjne rozwiązanie

Krok 2:

Do uzupełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia dołącz elektroniczny nośnik danych (płyta CD lub DVD lub przenośna pamięć USB) z plikami fotografii i/lub filmu oraz edytowalną wersję Karty Zgłoszenia.

W przypadku przesyłania Karty Zgłoszenia z załącznikami za pośrednictwem poczty elektronicznej możliwe jest przesłanie linku umożliwiającego pobranie plików, stanowiących załączniki do Karty Zgłoszenia.

Krok 3:

Komplet dokumentów należy przekazać pisemnie, osobiście lub elektronicznie:

pisemnie
– wypełnioną elektronicznie, wydrukowaną i czytelnie podpisaną Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami zapisanymi na określonym na nośniku danych, należy przesłać na adres:
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie

ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa

z dopiskiem „Konkurs Moje własne innowacje”

osobiście
– wypełnioną elektronicznie, wydrukowaną i czytelnie podpisaną Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami nośniku danych należy złożyć w:  Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa Pokój nr 560 (Sekretariat CDR O/Warszawa) w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs Moje własne innowacje”

za pośrednictwem poczty elektroniczne  j – wypełnioną elektronicznie i podpisaną kwalifikowalnym podpisem elektronicznym, Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami, należy przesłać na adres mailowy:  [email protected] z dopiskiem w temacie maila: Zgłoszenie na „Konkurs Moje własne innowacje”.

Nagrody
W ramach każdej z kategorii Konkursu Organizator przewiduje nagrody i wyróżnienia pieniężne w następujących wysokościach:

– miejsce I – 6.000,00 zł,
– miejsce II – 5.000,00 zł,
– miejsce III – 4.000,00 zł,
– wyróżnienie – 1.000,00 zł.

Do kiedy?
Zgłoszenia należy przekazać w terminie do dnia 30 czerwca 2021 r. Za datę złożenia uznaje się datę wpływu dokumentów do Centrum Doradztwa w Brwinowie Oddział w Warszawie.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w terminie do dnia 30 września 2021 roku.

Osoba do kontaktu:
Daria Mularczyk-Mędza, nr tel.: 797 489 155, e-mail: [email protected]

W załączeniu przekazujemy:

1. Regulamin konkursu

2. Edytowalną wersję karty zgłoszenia.

tekst : Gminna Tuczna
zdjęcia: pixybay.com
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama