Reklama

Kryminałki: Stracił panowanie nad motocyklem, uderzył w ogrodzenie

W minioną niedzielę na parkingu przy ulicy Bieńkowskiego w Białej Podlaskiej 21-latek stracił panowanie nad motocyklem, uderzając w ogrodzenie posesji. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna nie posiada uprawnień na tę kategorię pojazdów. Apelujemy o rozwagę na drodze

Do zdarzenia doszło w niedziele po północy na ulicy Bieńkowskiego w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha, 21-letni mieszkaniec miasta prawdopodobnie stracił panowanie nad jednośladem. Mężczyzna uderzył w murowane ogrodzenie posesji.

W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Od kierowcy jednośladu pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że 21-latek nie posiada uprawnień na tę kategorie pojazdów, natomiast jednoślad nie miał ważnych badań technicznych.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze, przypominając, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Są oni najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama