Reklama

Kryminałki: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej odpowie 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili narkotyki, które wystarczyłyby do sporządzenia około 140 porcji dilerskich amfetaminy. Wobec 34-latka zastosowany został dozór Policji. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek kryminalni bialskiej komendy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkający tam 34-latek może posiadać narkotyki. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W pokoju zajmowanym przez mężczyznę ujawnili woreczek foliowy z zawartością białej substancji.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że ujawniony proszek to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 140 porcji dilerskich tych narkotyków.

34-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Wczoraj doprowadzony został do bialskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama