Reklama

Biała Podlaska: „Królewna śnieżka” w adaptacji rodziców dzieci z Przedszkola nr 14 (galeria)

Dzień przed jednym z najbardziej radosnych świąt w roku - Dniu Dziecka, w Przedszkolu Samorządowym Nr 14 w Białej Podlaskiej rodzice wraz wychowawcami przygotowali dla przedszkolaków wyjątkową niespodziankę, którą było przedstawienie "Królewna Śnieżka" we własnej adaptacji.

Godziny prób, przygotowanie specjalnych strojów dla aktorów, dekoracji i całej oprawy audiowizualnej, to wszystko złożyło się na fantastyczną adaptację ponadczasowej opowieść o pięknej i dobrej księżniczce oraz jej próżnej i złej macosze. Aktorzy z dużym zaangażowaniem wcielili się w swoje role i dali upust swoim talentom aktorsko-muzyczno-tanecznym. Dzieci były wniebowzięte. Obecni na wydarzeniu goście specjalni  prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz naczelnik wydziału edukacji Stanisław Romanowski, również byli zachwyceni i rozbawieni do łez. 

– Rodziców przygotowywały do tego zadania trzy panie wychowawczynie, Ela Kaliszewska, Basia Zając oraz Marta Filipiuk. Jestem bardzo zbudowana postawą i życzliwością rodziców. Trzeba to mocno podkreślić, że nasi rodzice bardzo chętnie angażują się w różne przedsięwzięcia realizowane w naszym przedszkolu, za co im serdecznie dziękuję – mówi Anna Baczkowska dyrektor Przedszkole Samorządowe Nr 14. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama