Reklama

Kryminałki: Nie mógł wejść do mieszkania znajomej, więc uszkodził okno i drzwi budynku

Za uszkodzenie mienia oraz groźby pozbawienia życia odpowie 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Wartość strat oszacowana została na kwotę 800 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym alkoholem oraz faktem, że nie został wpuszczony do mieszkania znajomej z którą był umówiony.

Przed weekendem do bialskiej komendy zgłosił się mieszkaniec miasta. Z relacji mężczyzny wynikało, że sprawca wybił okno oraz uszkodził drzwi należącego do niego budynku. Wartość strat oszacowana została na kwotę 800 złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy.

Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzną podejrzewanym o dokonanie tego czynu jest 37-letni bialczanin, który dzień wcześniej usiłował dostać się do mieszkającej w budynku znajomej. W chwili zdarzenia 37-latek był nietrzeźwy i zatrzymany został do wytrzeźwienia.

Policjanci wykonujący czynności w sprawie ustalili, że nie jest to jedyny czyn na koncie 37-latka. Podejrzany jest bowiem również o kierowanie wobec kobiety gróźb pozbawienia życia.

37-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami swoje zachowanie tłumaczył wypitym tego dnia alkoholem oraz faktem, że kobieta nie otwierała drzwi pomimo, iż była z nim umówiona.

O dalszym losie „awanturnika” zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama