Reklama

Od dzisiaj ponownie otwarte muzea w Białej Podlaskiej i Romanowie

Od dzisiaj (4 maja) zgodnie z decyzją rządu o stopniowym znoszeniu obostrzeń, swoją działalność mogą wznowić muzea, galerie sztuki i instytucje kultury prowadzące działalność wystawienniczą z zachowaniem reżimu sanitarnego. 

Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00 oraz w niedziele od 10:30 do 16:00.

Muzeum J.I. Kraszewskiego jest otwarte dla zwiedzających w dniach od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00 – 18:00 . Ostatnie wejście o godz. 17:30. Park jest dostępny dla zwiedzających całodobowo z koniecznością zachowania bezpiecznej odległości miedzy osobami.

Odwiedzających obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczki. Przed wejściem do muzeum należy zdezynfekować ręce płynem do dezynfekcji oraz zaopatrzyć się w rękawice jednorazowe. Wszyscy goście Muzeum zobowiązani są do zachowania odstępów co najmniej dwóch metrów pomiędzy zwiedzającymi i stosowania się do zasady „Jedna grupa w jednej sali” oraz do zaleceń pracowników.

 

Źródło: Muzeum Południowego Podlasia / Muzeum J.I. Kraszewskiego
Zdjęcia: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama