Reklama

Kryminałki: Uszkodzone rynny i elewacje Miejskiej Biblioteki w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: Uszkodzenie rynien i elewacji Miejskiej Biblioteki. // Łukowce: Mechanizmy zabezpieczające banku zadziałały. Mieszkanka uchroniona przed stratą pieniędzy z konta bankowego. Oszust podający się za pracownika banku próbował poprzez aplikację dokonać przelewów. // Łukowisko: Mieszkaniec zapłacił za telefon. W przesyłce otrzymał paczkę kawy. Finał transakcji internetowej. // Polubicze Wiejskie Pierwsze: Znaleziony klucz wykorzystany przez sprawcę. Dostał się do remontowanego domu. Skradł piłę, nagrzewnice oraz elektronarzędzia.

10.04.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Warszawska 
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez wgniecenie dwóch rynien oraz zarysowanie i obicie elewacji, powodując straty na szkodę Miejskiej Biblioteki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.04.2021r. ŁUKOWCE, 
Nieznany sprawca usiłował doprowadzić mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wprowadzając pokrzywdzoną w błąd, co do tożsamości dzwoniącego do niej rozmówcy podającego się za pracownika banku, a następnie po nakłonieniu zgłaszającej do zainstalowania aplikacji do zdalnej obsługi i udostępnieniu pulpitu zdalnego urządzenia mobilnego usiłował dokonać dwóch przelewów na rachunek bankowy, zamierzonego celu nie osiągając z uwagi na prawidłowe zadziałanie mechanizmów zabezpieczających banku. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.04.2021r. ŁUKOWISKO,
Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy sprzedaży telefonu komórkowego, poprzez nadanie paczki pobraniowej odebranej i opłaconej przez pokrzywdzonego zawierającej opakowanie kawy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.04.2021r. POLUBICZE WIEJSKIE PIERWSZE,
Nieznany sprawca przy użyciu odnalezionego oryginalnego klucza do drzwi wejściowych, dostał się do wnętrza remontowanego domu skąd dokonał kradzieży pilarki spalinowej, nagrzewnicy gazowej i spalinowej oraz elektronarzędzi na szkodę mieszkańca gm. Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama