Reklama

Biała Podlaska: Szybka interwencja w naprawie chodnika

Mieszkańcy ulicy Kąpielowej na Osiedlu Młodych zgłosili do nas sprawę dziury w chodniku jaka pojawiła się w ostatnim czasie. Sprawa o tyle pilna i wymagająca interwencji, że uszkodzenie chodnika wyglądało na prawdę tragicznie i powodowało duże zagrożenie zarówno dla pieszych ale i dla zmotoryzowanych. Defekt w chodniku znajdował się na przeciw jednego z wjazdów na posesję.

Sprawą szybko i sprawnie zajął się Urząd Miasta Biała Podlaska. Ekipa Zakładu Gospodarki Lokalowej już kolejnego dnia zjawiła się na miejscu i naprawiła uszkodzenie. Powodem pojawienia się uszkodzenia mogłoby być jednocześnie wystąpienie rozstąpień śniegu – woda podmyła niestabilny grunt – ale i swoje mogły dołożyć samochody ze sprzętem i materiałem budowlanym które korzystają z wjazdu przy okazji dokonywanego w pobliskim budynku remontu.

Nie wszędzie i nie zawsze da się tak szybko rozwiązać problemy infrastrukturalne pojawiające się z dnia na dzień lub też istniejące od dawna. Dla przykładu już wkrótce materiał z ulicy Sidorskiej i opis problemu z dojazdem do posesji jaki pojawia się co jakiś czas w okresie wiosenno – jesiennym.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama