Reklama

Kryminałki: Odpowiedzą za kradzież produktów drogeryjnych

Za kradzież asortymentu jednej z drogerii odpowiedzą dwaj mężczyźni w wieku 28-29 lat. Do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku na terenie Białej Podlaskiej. „Amatorzy cudzego mienia” usłyszeli już zarzuty. Odpowiadać będą w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywali karę za podobne przestępstwo. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

W połowie grudnia ubiegłego roku bialscy policjanci powiadomieni zostali o kradzieży sklepowej, do jakiej doszło w jednej z drogerii na terenie miasta. Łupem nieznanych sprawców, których uwiecznił sklepowy monitoring, padły produkty do golenia znanej marki. Wartość strat wyniosła ponad 500 złotych.

Policjanci zajmujący się walką z przestępczością przeciwko mieniu, realizując posiadane informacje ustalili personalia mężczyzn podejrzanych o dokonanie tego czynu. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy Radomia w wieku 28-29 lat.

Mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia. Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Obydwaj odpowiadać będą w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywali już karę za podobne przestępstwo. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie może zostać zwiększona o połowę.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama