Reklama

Kryminałki: 47-latka straciła panowanie nad autem

Wczoraj przed godziną 19.00 w miejscowości Hola kierująca mercedesem straciła panowanie nad autem, zjechała na lewe pobocze i dachowała. Kobieta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że obecna aura wymaga od kierowców szczególnej rozwagi.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 19.00 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Mercedes, na prostym odcinku drogi zjechała na lewe pobocze. Po tym auto dachowało i uderzyło w drzewo. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że do zdarzenia doszło w trakcie manewru wyprzedzania.

W wyniku zdarzenia siedząca za kierownicą pojazdu 47-letnia mieszkanka gminy Piszczac doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Pamiętajmy, że obecna aura często stwarza trudne warunki na drodze wymagające od uczestników ruchu szczególnej rozwagi i wyobraźni. Dostosujmy wiec prędkość do warunków panujących na drodze, dbajmy o bezpieczeństwo zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama