Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 22.02

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 22 lutego.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 12 osób (5 z Białej Podlaskiej /  0,87 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 7 z powiatu bialskiego / 0,63os. na 10 tys. mieszkańców/ ). Liczba osób objętych kwarantanną: Biała Podlaska – 144, powiat bialski – 368. Liczba testów: Biała Podlaska – 24 (5 z wynikiem pozytywnym), powiat bialski – 42 (8 z wynikiem pozytywnym).*

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL). Pozytywne wyniki testów antygenowych i komercyjnych są uwzględniane z bieżących danych według stanu na godzinę opublikowania materiału.  

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 101 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 3 osoby zmarły (z chorobami współistniejącymi). Liczba osób na kwarantannie: 6301.

 

Źródło: www.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama