Reklama

Życzenia które stają się dla nas zobowiązaniem! (galeria)

Z okazji Dnia Radia - który w tym roku przypadł na dzień 13 lutego - otrzymaliśmy życzenia z Przedszkola Samorządowego nr 14 w Białej Podlaskiej, zgrupy "Skrzatów". Przedszkolaki nawet nie wiedzą jak bardzo te życzenia wpłyną na naszą dalszą pracę i nas samych. Oby więcej takich mobilizujących niespodzianek :)

Dużo zdrowia dla Radiowców, dobrego humoru, wytrwałości, wspaniałych i ciekawych audycji, wiele tak na antenie i coraz więcej słuchaczy. Satysfakcji z codziennych obowiązków służbowych i uczestniczenia w centrum wydarzeń, a także dostarczania swoim słuchaczom wspaniałych przeżyć i wzruszeń. Życzymy by kolejne lata zapisały się równie piękne karty w historii Radia.

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 14 „Skrzaty”

I choć radiem jesteśmy jedynie z nazwy – choć mieliśmy w swojej historii przygody związane z nadawaniem audycji, muzyki, reportaży, programów publicystycznych to otrzymując takie życzenia nie pozostaje nam nic innego jak zakasać rękawy, odkurzyć radiowe mikrofony i miksery i…. ponownie uruchomić radio. To my zabieramy się do roboty a za życzenia które tak bardzo wpływają na nasz potencjał i zaangażowanie umożliwiające realizację naszych planów rozwojowych szybciej niż sami byśmy chcieli – DZIĘKUJEMY!!!!

materiał: Przedszkole Samorządowe nr 14 w Białej Podlaskiej
tekst: Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Przedszkole Samorządowe nr 14 w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama