Reklama

Międzyrzec Podlaski: Halowy turniej piłki nożnej dzieci (film) (galeria)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim i Akademia Piłkarska UKS Dwójka zaprosili nas na turniej MOSiR CUP w Piłce Nożnej Dzieci z rocznika 2010, 2011 i młodszych. Dwu dniowe zmagania - w dniach 30 i 31 stycznia miały miejsce w Międzyrzecu Podlaskim w gościnnej hali sportowej ZPO nr 2 przy ulicy Partyzantów. Atutem każdego takiego turnieju stały się już atrakcyjne nagrody fundowane przez organizatorów i sponsorów. Warto też dodać, że turniej objął swoim patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - Zbigniew Kot.

A wśród sponsorów znaleźli się: Pizzeria Da Grasso, Konrad Karwowski Radny Miasta Międzyrzec, Trans Ice Kamil Ciok Międzyrzec Podlaski, firma Wipasz i firma Dr Gerard.

Udział w rozgrywkach wzięli: TOP 54 Biała Podlaska, Orlęta Radzyń Podlaski, DAF Łuków, Red Sielczyk Biała Podlaska, KS MOSiR Międzyrzec Podlaski, Akademia Piłkarska UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski, Lutnia Piszczac, Akademia Piłkarska Champion Biała Podlaska, Orlik Lubartów, Huragan Międzyrzec Podlaski.

Łącznie przyjechało 16. drużyn do Międzyrzeca Podlaskiego aby cieszyć się piłką nożną. Dzieciaki potrzebują kontaktu z ludźmi, kontaktu między sobą. To widać na zajęciach i treningach. W czasach gdy jesteśmy pozamykani w domach, najmłodsi spędzają dużo a nie rzadko dużo za dużo czasu przed komputerem. Tu mają możliwość wyszaleć się a przy okazji są ogromne sportowe emocje. – mówi Kamil Korniluk z UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski.

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
tekst: Leszek Niedaleki
film: Małgorzata Mieńko / Tomasz Łukaszuk
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama