Reklama

Siedlce, Biała Podlaska: Rękodzieło na Walentynki

Z okazji Dnia św. Walentego, znanego jako Święto Zakochanych, uczestnicy dwóch Centrów Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach i Białej Podlaskiej, pod fachowym okiem instruktorów, przygotowali piękne rękodzieło. Można je kupić w wyznaczonych stałych miejscach oraz na kiermaszach. Zapraszamy!

Siedlce:

– Kiermasz w dniach 5-6 lutego i 12-13 lutego 2021 r. w Galerii Siedlce przy ul. J. Piłsudskiego 74
– Centrum Integracji Społecznej przy ul. Budowlanej 1, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

Biała Podlaska:

– Centrum Integracji Społecznej (sekcja florystyki i rękodzieła) przy ul. Kąpielowej 9A od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
– Centrum Integracji Społecznej (siedziba Centrum) przy ul. Terebelskiej 80 W 41 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30
– stoisko w pracami rękodzielniczymi w Centrum Handlowym Rywal ul. Brzeska 27


materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst i zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 2 komentarze do tego artykułu.

  1. – Centrum Integracji Społecznej (siedziba Centrum) przy ul. Terebelskiej 80. Taki adres podany był również przed Dniem Babci i Dziadka. Specjalnie wybrałam się do tej siedziby z myślą, o zakupie rękodzieła, aby wesprzeć w ten sposób organizatorów kiermaszu. Panie, które były w siedzibie były bardzo zdziwione, że ktoś obcy czegoś u nich szuka. Po co więc ta informacja?

  2. Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej

    Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej serdecznie Panią przeprasza za zaistniałą sytuację. Tego dnia, z uwagi na brak zainteresowania rękodziełem przy ul. Terebelskiej 80, zostało ono przewiezione (jako dodatkowe) na kiermasz przy Galerii Handlowej Rywal. Centrum chciałoby zrekompensować Pani tę nieprzyjemną sytuację – zapraszamy ponownie w te samo miejsce (od poniedziałku do piątku, w godz. 7:30-15:30) po odbiór wybranego przez Panią rękodzieła (ozdoby są m.in. z okazji Dnia św. Walentego). Mamy nadzieję, że będzie cieszyć oko i osłodzi nieudane zakupy.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama