Reklama

Konkurs dla dzieci i młodzieży „Babci i Dziadka Opowieści Szufladka” rozstrzygnięty

W ubiegły piątek, 22 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu “Babci i Dziadka opowieści szufladka”. Konkurs polegał na wypełnieniu opracowanego specjalnie na tę okazję przez pracowników GOK albumu.

Książeczka pełna kolorowych stron do wypełnienia wraz z dziadkami której celem była integracja młodszego i starszego pokolenia, sprowokowanie do spędzenia wspólnie czasu, a także do zadawania pytań i poznawanie historii własnej rodziny. Opowieści babci czy dziadka częstokroć zapisują się w naszych sercach na całe życie.

Album który dzieci dostały z GOK-u, a który był także do pobrania nieodpłatnie ze strony internetowej, stanie się w wielu domach pamiątką i dokumentacją rodzinną.

W kategorii wiekowej 4 -9 lat przyznano następujące miejsca:

I miejsce Jakub Wrzos
II miejsce Tymoteusz Gomółka
III miejsce Patryk Wrzos

W kategorii wiekowej 10 – 14 lat  I miejsce otrzymała Alicja Siłuszyk.

Na zwycięzców czekały bardzo atrakcyjne nagrody w postaci ręcznie szydełkowanych podobizn babci i dziadka, słodkości, gier planszowych oraz….pięknych tortów dla laureatów konkursu. – Mamy nadzieję, że chociaż w ten sposób możemy wnieść więcej radości w życie naszych mieszkańców. Łączyć ich przy wspólnym świętowaniu. Bardzo tęsknimy za normalnym funkcjonowaniem i z niecierpliwością wypatrujemy końca epidemii- podsumowuje wójt gminy Krzysztof Adamowicz, który objął konkurs honorowym patronatem.

Tekst: Aleksandra Szmytko, GOK Międzyrzec Podlaski
Zdjęcia: GOK w Międzyrzecu Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama