Reklama

Kryminałki: Ukrywał się przed organami ścigania, w miejscu zamieszkania miał amfetaminę

Za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych odpowie 42-latek z Białej Podlaskiej. W mieszkaniu, w którym przebywał, policjanci ujawnili amfetaminę, która wystarczyłyby do sporządzenia około 120 porcji tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do zakładu karnego, poszukiwany był bowiem do odbycia kary pozbawienia wolności. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj bialscy kryminalni weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że zamieszkuje tam 42-latek, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, który może posiadać znaczne ilości narkotyków. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W trakcie wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli biały proszek, który przechowywany był w zamrażarce. W działaniach tych użyty został pies służbowy.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania zabezpieczonej substancji funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina. Wystarczyłaby ona do sporządzenia około 120 porcji dealerskich tego narkotyku. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 42-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Dzisiaj mężczyzna doprowadzony został do bialskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące za przestępstwo niealimentacji.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama