Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 20.01

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 20 stycznia.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 40 osób (12 z Białej Podlaskiej /2,10 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 28 z powiatu bialskiego /2,53 os. na 10 tys. mieszkańców/ ). Liczba osób objętych kwarantanną: Biała Podlaska – 218, powiat bialski – 399. Liczba testów: Biała Podlaska – 72 (13 z wynikiem pozytywnym), powiat bialski – 134 (35 z wynikiem pozytywnym). *

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL). Pozytywne wyniki testów antygenowych i komercyjnych są uwzględniane z bieżących danych według stanu na godzinę opublikowania materiału.  

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 357 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 32 osoby zmarły (3 bez chorób współistniejących). Liczba osób na kwarantannie: 8145.

 

Źródło: www.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama