Reklama

Reklama

Kryminałki: Kolejne włamanie i kradzież tym razem 9 sztuk butli z gazem. Tym razem w Koszołach

Wisznice: Włamanie na konto portalu społecznościowego. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana przez osobę podającą się za jej znajomą. Straciła 500 zł. // Michałki: Skradziony element ładowacza TUR przechowywany na nieogrodzonej posesji. // Koszoły: Włamanie do metalowego stojaka i kradzież 9 sztuk butli z gazem. // Biała Podlaska: 24 latek z Ostrowa Wielkopolskiego oszukał mieszkańca miasta na 1120 zł podczas transakcji zakupu telefonu.

Posłuchaj ważnego spotu:

12.01.2021 r. gm. Wisznice,
Nieznana osoba włamała się na konto portalu społecznościowego należącego do mieszkanki gm. Wisznice. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

13.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podając się za znajomą pokrzywdzonej za pomocą komunikatora internetowego poprosił o pomoc w płatności elektronicznej przy pomocy kodu BLIK, na którą w/w zgodziła się potwierdzając płatność na swoim telefonie. Pokrzywdzona poniosła straty wysokości ponad 500 złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.01.2021 r. MICHAŁKI,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży elementu ładowacza czołowego TUR bez cech identyfikacyjnych przechowywanego na nieogrodzonej posesji, na szkodę mieszkańca gm. Rokitno. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

12.01.2021 r. KOSZOŁY,
Nieznany sprawca, włamał się do metalowego stojak z wnętrza którego dokonał kradzieży 9 butli gazowych o wadze 11 kg na szkodę mieszkanki gm. Łomazy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

08.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, w toku wykonywanych czynności w sprawie doprowadzenia mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie 1120 złotych przez n/n sprawcę podczas transakcji kupna/sprzedaży telefonu komórkowego za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego, ustalili, że podejrzanym o dokonanie oszustwa jest 24-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama