Reklama

Leśna Podlaska: Konkurs „Kolęd i Pastorałek” rozstrzygnięty

Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej ogłasza wyniki konkursu online "Kolęd i Pastorałek". Do udziału w zabawie zgłosiło się łącznie 31 osób. 

Jury w składzie Karolina Iwanowska, Agnieszka Szmurło, Małgorzata Michaluk, Marek Chmiel wybrało zwycięzców, laureatami zostali:

I Kategoria WIEK PRZEDSZKOLNY

GRUPY PRZEDSZKOLNE:
1 miejsce – Dzieci z grupy „Słoneczka ” z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Konstantynowie.
(https://www.facebook.com/238198566367253/videos/700780727291662)

2 miejsce – Grupa przedszkolna z Oddziału Przedszkolnego Dzieci Młodszych przy Szkole Podstawowej im. Kajetana Sawczuka w Komarnie-Kolonii
(https://www.facebook.com/238198566367253/videos/231696815020022)

3 miejsce – Starsze Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Sawczuka w Komarnie-Kolonii Oddział Przedszkolny.
(https://www.facebook.com/238198566367253/videos/195267305666332)

SOLIŚCI:
1 miejsce – Laura Niemczyk (https://www.facebook.com/238198566367253/videos/464455224953338)
2 miejsce – Liliana Tłuczkiewicz (https://www.youtube.com/watch?v=hP7RAyje5lo…)
3 miejsce – Szymon Ivancik  (https://www.facebook.com/watch/?v=1768853796621865)

II Kategoria WIEK SZKOLNY

1 miejsce – Maja Wójtowicz (https://www.facebook.com/238198566367253/videos/3674176829316517)
2 miejsce – Zuzia Jaroszuk (https://www.facebook.com/watch/?v=434926394554481)
3 miejsce – Hanna Wyrzykowska (https://www.facebook.com/watch/?v=229349185424533)

III Kategoria UCZESTNICY OD 10-18 ROKU ŻYCIA

ZESPOŁY:
1 miejsce – Zespół „Duecik plus” (https://www.facebook.com/watch/?v=441520340190845)
2 miejsce – „Trio instrumentalne” (https://www.facebook.com/watch/?v=1326622937671818)

SOLIŚCI:
1 miejsce – Lena Sikora ex Aleksandra Wójtowicz (https://www.facebook.com/watch/?v=1574721609383542)
(https://www.facebook.com/238198566367253/videos/307974657316426/)
2 miejsce – Martyna Gregorczyk ex Julia Tłuczkiewicz (https://www.facebook.com/watch/?v=429777738171031)
(https://www.youtube.com/watch?v=y2GAPF140Ngddo)
3 Ewelina Matejko (https://www.facebook.com/watch/?v=3716910038347948)

IV Kategoria UCZESTNICY POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

ZESPOŁY:
1 miejsce Zespół „Marysieńki”
(https://www.facebook.com/watch/?v=211018387324962)

SOLIŚCI:
1 miejsce – Jadwiga Panasiuk
(https://www.facebook.com/watch/?v=389179992152067)

Nagroda INTERNAUTÓW :
– Zespół „Marysieńki”

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Źródło: GOK w Leśnej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama