Reklama

Kryminałki: Poszukiwany wpadł z narkotykami

Bialscy kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Przez ostatnie miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania poza granicami kraju. W chwili zatrzymania posiadał przy sobie woreczek z narkotykami.

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przez kolejne miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania między innymi poza granicami kraju. 30-latek zatrzymany został na terenie Białej Podlaskiej. W chwili zatrzymania funkcjonariusze ujawnili u niego woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina.

Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie za posiadanie narkotyków. 30-latek podejrzany jest również o oszustwa na szkodę mieszkanek miasta. Pokrzywdzone wpłaciły zaliczki na poczet wykonania usług, które nigdy nie zostały zrealizowane. Do tych zdarzeń doszło w 2019 roku.

Mężczyzna doprowadzony został już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi kolejne miesiące odbywając orzeczoną karę. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama