Reklama

Kryminałki: Dwa porzucone szczeniaki znalezione w Przechodzisku

Przechodzisko: Znęcanie się na dwoma szczeniakami. Porzucone zostały znalezione bez opieki. // Terespol: Zniszczone mienie. Rozcięcie plandeki ogrodzeniowej. // Terespol: Włamanie na konto mieszkańca miasta i próba sprzedaży konsoli do gier. // Łobaczew Duży: 55 letni nietrzeźwy kierowca. // Biała Podlaska: Kradzież baterii akumulatorowej i zakrętarki w sklepie z elektronarzędziami. // Biała Podlaska: 17 letni mieszkaniec Pionek oszukał bialczanina podczas transakcji sprzedaży-zakupu butów sportowych.

22.12.2020 r. PRZECHODZISKO, 
Nieznany sprawca, znęcał się nad dwoma małymi psami-szczeniakami, w ten sposób, że świadomie porzucił je w rejonie jednej z posesji pozostawiając je bez jakiejkolwiek opieki. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

28.12.2020 r. TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego zniszczenia mienia, poprzez rozcięcie plandeki ogrodzeniowej, czym spowodował straty na szkodę mieszkańca powiatu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

28.12.2020 r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca, dokonał włamania na konto mieszkańca powiatu a następnie posługując się jego danymi na portalu ogłoszeniowym, wystawił ogłoszenie ze sprzedażą konsoli do gier. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

28.12.2020 r. ŁOBACZEW DUŻY, ul. Janowska 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wspólnie z funkcjonariuszami PSG Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 55-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,3 promila alkoholu w organizmie, kierował samochodem marki VW Szaran. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

22.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca ze sklepu z elektronarzędziami, dokonał kradzieży baterii akumulatorowej od zakrętarki powodując straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, w toku wykonywanych czynności w sprawie doprowadzenia mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi przez n/n sprawcę podczas transakcji kupna/sprzedaży butów sportowych za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego, ustalili, że sprawcą oszustwa jest 17-letni mieszkaniec Pionek. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama