Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 22.12

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 22 grudnia.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 22 osób (5 z Białej Podlaskiej /0,87 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 17 z powiatu bialskiego /2,17 os. na 10 tys. mieszkańców/ ). 1 osoba z Białej Podlaskiej (z chorobami współistniejącymi) i 2 osoby z powiatu bialskiego (bez chorób współistniejących) chorujących na COVID-19 zmarło.*

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL).

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 524 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 27 osób zmarło (18 osób z chorobami współistniejącymi).

Źródło: www.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama