Reklama

Radzyń Podlaski: Opowieść wigilijna w Internecie (zaproszenie)

Radzyński Ośrodek Kultury proponuje młodym widzom obejrzenie spektaklu on-line „Opowieść wigilijna”. Powstał on na podstawie opowiadania Charlesa Dickensa.

Sztuka pokazuje los skąpca Scrooge’a, który pod wpływem magii Świąt Bożego Narodzenia przechodzi przemianę. Scrooge  myśli tylko i wyłącznie o sobie. nie obchodzi świąt, nie pozwala swojemu podwładnemu na wcześniejsze skończenie pracy, nie odwzajemni życzeń swojego siostrzeńca, nie wspiera datkiem potrzebujących.

Bankier gardzi dobrem. Jedyne jego pragnienie życiowe to zbić fortunę. Nie spodziewa się, że tego wieczoru zdarzy się coś, co na zawsze odmieni jego wnętrze. W wigilijną noc nawiedza  Srooge’a jego dawny, zmarły przed siedmiu laty wspólnik  Jakub Marley. Przepowiada, że w ciągu trzech kolejnych nocy Ebenezer doczeka się odwiedzin trzech duchów, które pokażą mu odpowiednią drogę. I tak z niedobrego, skąpego człowieka zmienia się w empatycznego przyjaciela, nie tylko swoich pracowników, ale także niedocenionej wcześniej rodziny

Zainteresowani otrzymaniem bezpłatnego linku do nagrania proszeni są o wysłanie wiadomości „Opowieść wigilijna” na adres e-mail: [email protected] Czas trwania spektaklu to 34 minuty.

Tekst: Istvan Grabowski
Plakat:  Radzyński Ośrodek Kultury

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama