Reklama

Turniej Tenisa Mężczyzn w grze pojedynczej z okazji Cudu nad Wisłą (galeria)

W dniu 13 grudnia 2020 r. w hali MOK w Terespolu został rozegrany Turniej Tenisa Mężczyzn w grze pojedynczej o Puchar Dyrektora tejże instytucji kulturalnej z okazji 100-lecia Cudu nad Wisłą. Do turnieju zgłosił się 10 zawodników z Dobrynki, Kodnia, Siedlec i Terespola. Zmagania tenisistów rozpoczął uroczystą przedmową burmistrz miasta Pan Jacek Danieluk. Następnie po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia zawodnicy przystąpili do rywalizacji systemem pucharowym do jednego zwycięskiego seta.

Pierwsza czwórka turnieju przedstawia się następująco:
I m. Piotr Szyszkowski
II m. Paweł Szyszkowski
III m. Łukasz Łuciuk
IV m. Marek Ferens.

Wyżej wymieniona czwórka najlepszych tenisistów została obdarowana pięknymi, okazałymi pamiątkowymi pucharami wraz z dyplomami. Turniej przebiegał w duchu międzypokoleniowej życzliwej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia przy jednoczesnym wysokim poziomie sportowym.

Organizator Piotr Szyszkowski dziękuje Pani Dyrektor MOK w Terespolu Annie Pietrusik za ufundowanie nagród oraz każdorazową otwartość na potrzeby środowiska tenisowego. Do zobaczenia na korcie za rok, czyli miejmy nadzieję w styczniu!

Na zakończenie turnieju Piotr Szyszkowski zaprosił wszystkich zawodników na pizzę ufundowaną przez właściciela terespolskiej Pizzerii PAPPA, której właścicielem jest Pan Jarosław Częścik!

materiał: MOK w Terespolu
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
MOK w Terespolu

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama