Ogłoszenie

Reklama

Biała Podlaska i okolice: tygodniowe zabiegi fizykoterapii domowej za 0 zł.

Wibroterapia to bez wątpienia jedna z najbardziej polecanych przez terapeutów metod skutecznej walki z obrzękami, stanami zapalnymi, urazami, kontuzjami i chronicznym bólem. Dzięki akcji polskiego producenta mieszkańcy Białej Podlaskiej i okolic mogą bezpłatnie skorzystać z certyfikowanego zestawu do zabiegów przez 7 dni w swoich domach.

Wypożycz zestaw do zabiegów domowych: 0 zł na tydzień.

Obecnie w wybranych miejscowościach – w tym Białej Podlaskiej i okolicach – można wypożyczyć modułowy zestaw do wibroterapii polskiego producenta Vitberg. Bezpłatny okres wypożyczenia trwa tydzień. Jest to znakomita okazja do sprawdzenia działania tej metody bez ponoszenia żadnych kosztów. Jakie są korzyści z takiej formy wypożyczenia:

– Profesjonalne urządzenie do rehabilitacji do użytku 24h/dobę
– Zestaw modułów dopasowanych do problemów zdrowotnych
– 7 dni użyczenia GRATIS

Aby zapisać się na użyczenie, należy wejść na stronę: link do strony
lub zadzwonić na ogólnopolski numer infolinii: +48 18 540 14 14

Jest to forma promocji naszego flagowego produktu w najnowszej wersji. Wiemy, że nasz sprzęt jest tak dobry, że zamiast promować się w telewizji wolimy dawać go do wykorzystania ludziom autentycznie chorym. Z naszych obserwacji wynika, że zdecydowana większość, osób które już skorzystały jest tak zadowolonych, że później mówi innym o naszym sprzęcie i go poleca – mówi Jacek Sikora, założyciel Vitberga.

Jak wibroterapia wpływa na zdrowie?

Jak wykazują liczne badania naukowe, wibracje o określonych parametrach wykazują wieloaspektowe działanie na organizm pacjenta:
1. Poprawiają krążenie krwi i limfy poprzez zwiększenie drożności oraz elastyczności żył i tętnic
2. Działają przeciwzakrzepowo
3. Rozluźniają napięcia w mięśniach i zwalczają bolesne skurcze
4. Wprowadzają pacjenta w stan głębokiego relaksu dzięki rozluźnianiu wielu mięśni
5. Działają przeciwbólowo, dzięki bezpośredniemu oddziaływaniu wibracji na układ nerwowy – mechanizm ten wyjaśnia Bramkowa Teoria Bólu

Obecnie na całym świecie przeprowadzane są badania naukowe dotyczące pełnego spektrum działania wibracji na organizm ludzki. Bada się wpływ wibroterapii na zwalczanie bólu, napięcia mięśniowe, cyrkulację krwi w naczyniach i produkcję hormonów. Więcej informacji o badaniach znajduje się na portalach wibroterapia.pro i wibroterapia.com.

Najnowocześniejsza wersja wibroterapii
Szczególnym rodzajem wibroterapii jest wibracja oscylacyjno-cykloidalna. Stosuje się ją w najnowszych produktach do masażu wibracyjnego marki Vitberg. Polega ona na generowaniu fal mechanicznych w trzech kierunkach jednocześnie, dzięki czemu zwiększona zostaje ich przenikliwość, co znacząco wpływa na powodzenie terapii.

Wibroterapia zyskuje coraz więcej zwolenników na całym świecie i w przyszłości być może zastąpi wiele tradycyjnych metod leczenia bólu, chorób układu krążenia czy układu ruchu, a także napięć i zaburzeń psychicznych.

Aby zapisać się na bezpłatne użyczenie, należy wejść na stronę: link do strony
oraz pod ogólnopolskim numerem infolinii: +48 18 540 14 14


 

materiał: materiał partnera wydawniczego
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama