Reklama

Kryminałki: Uwaga na kody oprogramowania od nieznajomych. Znikają pieniądze z kont bankowych!

Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana przez osobę podającą się za mieszkankę Białegostoku. Podczas transakcji kupna kurtki skórzanej, sprawca podał kod transakcji, oprogramowanie wpłynęło na stan konta pokrzywdzonej pobierając 500 zł, dużo więcej niż wartość wynegocjowana ceny zakupu odzieży. // Biała Podlaska: Podobne zdarzenie opisywane wcześniej. Z konta bialczanki złośliwe oprogramowanie pobrało 2000 zł. // Biała Podlaska: 29 letni kierowca pod wpływem marihuany. Ujawniono narkotyki w samochodzie mężczyzny.

17.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Sprawca podający się za mieszkankę Białegostoku, doprowadził bialczankę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że odpowiedział na zamieszczoną przez pokrzywdzoną na stronie internetowej ofertę sprzedaży kurtki skórzanej i przesłał link do potwierdzenia transakcji, po potwierdzeniu, której z konta pokrzywdzonej pobrana została kwota 500 złotych większa niż kwota zakupu, po czym kontakt został zerwany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznana kobieta, posługująca się telefonem, doprowadziła mieszkankę Białej Podlaskiej, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że odpowiedziała na zamieszczoną przez pokrzywdzoną na stronie internetowej ofertę sprzedaży zestawu do manicure i przesłała link do potwierdzenia transakcji gdzie po potwierdzeniu której, z konta pokrzywdzonej pobrane zostały środki w kwocie niemal 2 tys. zł Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP Biała Podlaska wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że 29-letni mieszkaniec miasta wbrew przepisom ustawy posiadać może środki odurzające. Ponadto ujawnili, że w/w kierował samochodem osobowym m-ki Subaru będąc pod wpływem środka odurzającego. W trakcie czynności przeszukania w/w pojazdu ujawniono i zabezpieczono marihuanę. Od 29-latka pobrano krew do badań z uwagi, iż tester wykazał u kierującego obecność substancji psychoaktywnej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama