Reklama

Kryminałki: Wypadek drogowy przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: 21 latek za kierownicą BMW pomimo cofnięcia wcześniej uprawnień do kierowania pojazdami. // Koroszczyn: Mieszkanka oszukana podczas zakupu książek poprzez internet. // Grabanów: Włamanie na konto społecznościowe i pocztę elektroniczną. // Biała Podlaska: Wypadek na Kolejowej. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa. // Lachówka Duża: 36 letni nietrzeźwy ukraiński kierowca TiRa.

21.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Okopowa
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki BMW pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.10.2020 r. KOROSZCZYN,
Nieznana osoba, działająca na portalu społecznościowym doprowadziła mieszkankę Terespola do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy zakupie zestawu książek. Sprzedający do dnia dzisiejszego nie wywiązał się ze zobowiązania jak też nie dokonał zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.10.2020 r. GRABANÓW, 
Nieznany sprawca, włamał się na konto portalu społecznościowego na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska połączone z komunikatorem i pocztą elektroniczną zgłaszającej i zmieniając hasła dostępu uniemożliwił korzystanie z aplikacji. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Kolejowa
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w dniu 19.10.2020 roku około godz. 21.00 na ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Peugeot 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem Renault mieszkańcowi Białej Podlaskiej, w wyniku czego kierowca renaulta doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Obaj kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.10.2020r. LACHÓWKA DUŻA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska podczas kontroli drogowej zatrzymali 36-letniego Obywatela Ukrainy, który kierował zestawem ciężarowym Daf wraz z naczepą będąc w stanie nietrzeźwości: 1,52 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama