Reklama

Kryminałki: Pożar na terenie zakładu produkcyjnego przy ulicy Radzyńskiej w Międzyrzecu Podlaskim

Janów Podlaski: Mieszkanka oszukana podczas zakupu poprzez internet kamizelki biegowej. // Międzyrzec Podlaski: Niebezpieczny pożar plastikowych zbiorników oraz składowanych obok pakietów foliowych na terenie jednego z zakładów produkcyjnych przy Radzyńskiej. Nikt nie odniósł obrażeń. // Biała Podlaska: Wykorzystane dane osobowe mieszkańca miasta na poczet umowy telekomunikacyjnej. Poszkodowany został obciążony kosztami. // Biała Podlaska: 48 letni kierowca prowadził auto w taki sposób, że "drogówka" nabrała podejrzeń i skierowała próbki krwi kierowcy badań.

03.10.2020 r. Janów Podlaski
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Janów Podlaski. Nieznana osoba, podającą się za obywatela Niemiec, za pośrednictwem portalu społecznościowego, oferowała do sprzedaży kamizelkę biegową. Pokrzywdzona dokonała wpłaty celem pokrycia kosztów przesyłki, które to miały zostać zwrócone w momencie odbioru zakupionego towaru. Zawiadamiająca do dnia dzisiejszego nie otrzymała zwrotu pieniędzy, gdyż po wpłacie pieniędzy kontakt z kupującym się urwał. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

14.10.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Radzyńska
Na terenie zakładu produkcyjnego, prawdopodobnie w wyniku zatlenia się odpadów poprodukcyjnych, doszło do zapalenia zbiorników plastikowych typu „mauser” oraz składowanych obok pakietów foliowych. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległo zadaszenie wiaty, jej murowana ściana oraz ściana przylegającej do wiaty głównej hali magazynu. Pożar został ugaszony i żadna z osób nie doznała obrażeń. Po zakończeniu akcji gaśniczej wykonane zostały czynności procesowe, w tym oględziny miejsca zdarzenia. Trwa szacowanie strat powstałych w wyniku pożaru na szkodę Zakładu Produkcyjnego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca posługując się danymi mieszkańca Białej Podlaskiej za pośrednictwem internetu zawarł umowę telekomunikacyjną na świadczenie usług telekomunikacyjnych w wyniku czego pokrzywdzony został obciążony kosztami. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jaśminowa
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Mercedes 48-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, od którego pobrano krew do badania na zawartość alkoholu w związku z uzasadnionym podejrzeniem kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama