Reklama

Barwna „Nakręca Czytanie”! Ruszają szkolenia! (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 15 października 2020
, godz. 16:00
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Barwna Multimedialna Biblioteka Dla Dzieci i Młodzieży serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenia on-line organizowane w ramach XXI Bialskich Dni Książki Dziecięcej „Nakręcamy czytanie” dofinansowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Szkolenia zostaną poprowadzone przez Panią Elżbietę Hornowską – trenera II stopnia i superwizora Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.

Wykłady przeznaczone są dla nauczycieli przedszkoli, świetlic, edukacji wczesnoszkolnej i bibliotekarzy. Celem warsztatów jest przedstawienie różnych pomysłów animacyjnych z wykorzystaniem tekstów literackich.

Szkolenia będą się odbywały na platformie ClickMeeting, przy ograniczeniu ilościowym do 100 uczestników. Osoby biorące w nim udział dostaną stosowne zaświadczenia (w związku z tym niezbędne przy rejestracji jest podanie swojego imienia i nazwiska oraz poprawnego adresu e-mail, na który zostanie ono przesłane). Czas trwania szkoleń ok. 3 godziny.

15.10.2020 r., godz. 16.00 – 19.00 – „RADOŚĆ TWORZENIA I DZIAŁANIA, CZYLI METODY PEDAGOGIKI ZABAWY W PRACY Z TEKSTEM LITERACKIM”
Link do rejestracji 

22.10.2020 r., godz. 16.00 – 19.00 – „OD DESKI DO DESKI – ANIMACJA TEKSTÓW LITERACKICH METODAMI PEDAGOGIKI ZABAWY”
Link do rejestracji

Zapraszamy!!!

materiał: Miejska Biblioteka Publiczna
tekst: Ewa Filipiuk główny specjalista ds. promocji Miejska Biblioteka Publiczna
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama