Ogłoszenie

Reklama

Kryminałki: Kradzione perfumy sprzedawała w lombardach

Za szereg kradzieży odpowie 18-latka z Białej Podlaskiej. Kobieta podejrzana jest o kradzieże markowych perfum w drogeriach. Do zdarzeń doszło w okresie od kwietnia do czerwca br. na terenie miasta. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 1500 zł. 18-latka przyznała się do winy. Bialscy policjanci ustalili, że kobieta „działała” też na terenie innego województwa.

Policjanci bialskiej komendy powiadomieni zostali o kradzieżach sklepowych do jakich doszło w czerwcu br. w drogeriach na terenie miasta. Łupem sprawczyni, którą uwiecznił zapis sklepowego monitoringu padły markowe perfumy i wody toaletowe.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy, w trakcie wykonywanych czynności ustalili personalia osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży. Okazało się, że jest to 18-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta zatrzymana została na terenie Warszawy, gdzie obecnie przebywa.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że „amatorka cudzego mienia” dokonała również kradzieży perfum w kwietniu br. Łączna wartość strat powstałych w wyniku działalności nastolatki oszacowana została na kwotę ponad 1500 zł. Z ustaleń mundurowych wynika, że kobieta działała też na terenie sąsiedniego województwa.

18-latka usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że skradzione produkty sprzedawała w lombardach. O dalszym losie 18-latki zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama