Reklama

Kryminałki: 42 latek prowadził firmę pomimo sądowego zakazu

Biała Podlaska: 42 latek prowadził działalność gospodarczą pomimo sądowego zakazu. Nie opuścił też budynku usługowego pomimo nakazu. // Biała Podlaska: Kradzież z piwnicy przy Jana III Sobieskiego. // Terebelska: Mieszkaniec oszukany przez mieszkańca Wiśniewa podczas transakcji kupna samochodu.

26.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
42-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej nie zastosował się do orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia działalności gospodarczej w wynajmowanym budynku usługowym. Ponadto nie opuścił go będąc do tego zobowiązanym i prowadził w dalszym ciągu działalność gospodarczą. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana III Sobieskiego
Nieznany sprawca z niezabezpieczonego pomieszczenia piwnicy dokonał kradzieży na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.08.2020 r. TEREBELA, 
Mieszkaniec Wiśniewa doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie w błąd, w ten sposób, że na stronie internetowej portalu ogłoszeniowego wystawił ogłoszenie z ofertą sprzedaży samochodu m-ki Peugeot wraz z drugim kompletem kół z nowym ogumieniem zimowym, a po otrzymaniu od pokrzywdzonego zaliczki w gotówce stwierdził, że nie posiada drugiego kompletu kół, w związku z czym pokrzywdzony zrezygnował z kupna auta, a sprzedający odmówił zwrotu zaliczki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama