Reklama

Koncert Magdy Steczkowskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 23 sierpnia 2020
, godz. 16:00
W najbliższą niedzielę 23 sierpnia o godz. 16 Radzyński Ośrodek Kultury proponuje w ramach Letniej Sceny Muzycznej recital znanej i lubianej Magdy Steczkowskiej, prywatnie żony perkusisty grup Indigo i Brathanki Piotra Królika oraz siostry Justyny Steczkowskiej. Recital odbędzie się na terenie trawiastym od strony północnej pałacu Potockich. Wstęp wolny, bo koncert został sfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Podczas recitalu „SeriaLove” Magda wykona najpiękniejsze piosenki z polskich seriali oraz piosenki o miłości m.in. walc z „Nocy i dni”, „Czterdziestolatek”, „Uciekaj moje serce” czy „Rodzinka.pl” oraz „Z Tobą chcę oglądać świat” Zbigniewa Wodeckiego, „Ktoś między nami” Anny Jantar. Zapowiada się popołudnie pełne muzyki, pięknych emocji i wzruszeń.

Magda Steczkowska to wokalistka i autorka tekstów, która na swoim koncie ma 5 solowych płyt. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programach telewizyjnych: „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Aplauz, Aplauz!” i „Przygarnij mnie”. We wrześniu na antenie TVN zobaczymy ją w programie „Ameryka Express” w którym wzięła udział wspólnie z mężem. Magda, matka trzech córek: Zosi, Michalinki i Antoninki. działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci. Uwielbia podróże, muzykę klasyczną, dobre kino oraz włoską kuchnię. Ma za sobą ciekawe doświadczenia.

W 1995 wystąpiła w chórkach podczas występu Justyny Steczkowskiej w finale 40. Konkursu Piosenki Eurowizji w Dublinie. W 2001 utworzyła zespół Indigo. Wydała z nim trzy albumy studyjne: „Ultrakolor” (2003),” Cuda” (2009) i „Pełnia” (2012). Z piosenką „Mogę dziś” zajęli 14. miejsce w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2004.

5 lutego 2016 r. wydała debiutancki, solowy album studyjny, „Nie na zawsze”. Wydawnictwo promowane było przez utwór „Gdzieś bez nas”, który został wykonany przez Steczkowską w duecie z Jakubem Molędą. W maju 2017 r. wydała singiel „Maska”, który napisała razem z kompozytorem Marcinem Kuczewskim. Natomiast we wrześniu 2018 r. płytę „SeriaLove”. Warto wybrać się na ten koncert, który niejednemu słuchaczowi sprawi przyjemność.


materiał: Radzyński Ośrodek Kultury
tekst: Istvan Grabowski
zdjęcia: Galeria Wprost
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama