Reklama

Festiwal Krain Polskich – Święto Ziół na janowskim zamku (zapowiedź)

Termin wydarzenia: 23 sierpnia 2020
, godz. 10:00
Kolejny patronat który z przyjemnością udzielamy dotyczy wydarzenia zaplanowanego na 23 sierpnia na Zamku w Janowie Podlaskim. Tego dnia rozpocznie się Festiwal Krain Polskich - Święto Ziół! Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Turystyczno-Kulturalne w Janowie Podlaskim we współpracy z Hotelem Zamek Janów Podlaski.

Wydarzenie odbędzie się na plac przy Zamku w Janowie Podlaskim, dokładny adres to ulica Zamkowa 1, 21-505 Janów Podlaski.

Festiwal Krain Polskich połączony ze Świętem Ziół będzie społecznym wydarzeniem organizowanym dzięki inicjatywie Gminnego Ośrodka Kultury oraz Zamku Janów Podlaski. Festiwal gromadzi wielu rękodzielników z Podlasia, ale również rzemieślników z odległych krańców Polski oraz Polskich twórców i zespołów ludowych.

W programie wydarzenia znalazło się miasteczko kramów wystawców, artystów, rękodzielników które rozstawione zostanie na podzamczu. Czas umilały będą zespoły ludowe. Do tego pokaz jazdy konnej w strojach arabskich. Także konkursy przyrodnicze z udziałem pracowników Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. Uczestników czeka również letnie zamkowe grillowanie!

Wstęp na Święto Ziół jest wolny przez cały dzień – 23 sierpnia – a miasteczko kramarskie otwiera się już od godz. 10:00 i całość przewidziano do godz. 16:00.

Partnerami wydarzenia są: Stajnie Forpleasure, Wschodnie Konsorcjum Eventove, Park Krajobrazowy Podlaski Przełom Bugu – Ośrodek zamiejscowy w Janowie Podlaskim, Gmina Janów Podlaski.

materiał: Zamek Janów Podlaski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama