Reklama

Kryminałki: Melina i wytwórnia alkoholu u 56 letniej bialczanki

Biała Podlaska: Przywłaszczenie zagubionego przez Białorusina telefonu komórkowego przy ulicy Brzeskiej. // Dubica Dolna: Wykoszenie łąki i zabranie siana na szkodę właściciela działki. // Grabanów Kolonia: Włamanie na profil społecznościowy i pocztę elektroniczną poszkodowanego. Sprawca wyłudzał płatności "blik" w kwocie po 100 zł. // Biała Podlaska: Melina u 56 latki. Ze spirytusu wytwarzała alkohol i sprzedawała go.

27.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego przez pokrzywdzonego telefonu komórkowego wraz z etui oraz dokumentów na szkodę obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.07.2020 r. DUBICA DOLNA, 
Mieszkaniec gm. Wisznice, po uprzednim wykoszeniu łąki zabrał z niej w celu przywłaszczenia siano na szkodę 44-letniego mieszkańca gm. Wisznice. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

27.07.2020 r. GRABANÓW-KOLONIA,
Nieznany sprawca, wykorzystując sieć internetową, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej usiłował doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem nieokreśloną liczbę osób w ten sposób, że po uprzednim, bezprawnym uzyskaniu dostępu do konta e-mail oraz profilu na portalu społecznościowym i powiązanym z nim komunikatorze należącym do pokrzywdzonego mieszkańca gm. Biała Podlaska, przy jego użyciu rozesłał na konta wszystkich znajomych pokrzywdzonego wiadomość z prośbą o przesłanie płatnością internetową “blik” kwoty 100 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2020r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, na podstawie własnych informacji ustalili, że 56-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej rozcieńczała i rozlewała spirytus niewiadomego pochodzenia, a następnie sprzedawała go w postaci wódki. W wyniku wykonanych czynności zabezpieczono rozrobiony alkohol oraz spirytus służący do nielegalnego wyrobu napojów alkoholowych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama