Reklama

Kryminałki: Oszustwo za pośrednictwem „Messengera”

Małaszewicze Duże: Stwierdzone przełamanie plomby kontenera na terminalu Europort. Brak trzech pudełek z zastawą stołową, dekoracjami, sztućcami i zestawu do kawy i herbaty. // Międzyrzec Podlaski: Podrobiony dowód zapłaty. Nadana paczka z ubraniami. Oszukana mieszkanka Opola. Oszust odebrał paczkę w paczkomacie na terenie miasta. // Dobryń Duży: Wyłudzenie pieniędzy za pośrednictwem "Messengera". // Międzyrzec Podlaski: 46 letni nietrzeźwy kierowca Toyoty zatrzymany na Młynarskiej.

07.07.2020r MAŁASZEWICZE DUŻE ul. Warszawska
Na terenie terminala „Europort”, podczas rozładunku stwierdzono brak plomby zabezpieczającej drzwi dostarczonego kontenera transportowego. W wyniku wstępnego sprawdzenia stwierdzono brak trzech pudełek z zawartością: zastawy stołowej, dekoracji, sztućców, zestawu do kawy i herbaty, na szkodę firmy „DBO Poland”. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

05.06.2020r MIĘDZYRZEC PODLASKI ul. Warszawska 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Opola do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że wprowadził ją w błąd co do zamiaru wywiązania się z zapłaty za ubrania zakupione za pośrednictwem portalu Vinted.pl, potwierdzonego przesłanym, podrobionym dowodem zapłaty, w wyniku czego pokrzywdzona nadała paczkę, która została odebrana w paczkomacie w Międzyrzecu Podlaskim. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

15.07.2020r DOBRYŃ DUŻY  
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę gm. Zalesie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że przy użyciu internetowego komunikatora „Messenger” wysyłał kilka wiadomości tekstowych, w których prosił o przekazanie środków pieniężnych w wysokości 400 zł na wskazany rachunek bankowy. Pokrzywdzona będąc przekonana, że prośba pochodzi od znanej jej osoby dokonała wpłaty wskazanej kwoty pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.07.2020r MIĘDZYRZEC PODLASKI ul. Młynarska 
F-sze KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 46-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Toyota, będąc w stanie nietrzeźwości. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama