Reklama

Kryminałki: Nieoświetlony rowerzysta uderzony lusterkiem bocznym samochodu ciężarowego

Małaszewicze: Zerwanie plomb i włamanie do kontenera kolejowego. Kradzież części samochodowych na szkodę ATG. // Biała Podlaska: Włamanie do altany na terenie Ogrodów Działkowych "Dębowa". // Leśna Podlaska: Próba włamania do sklepu przy Bialskiej. Sprawcę spłoszył załączony alarm. // Wólka Łózecka: Firma Sobi-Trans oszukana przez niemiecką firmę Vadeo UG. Nie zapłaciła za usługi transportowe. // Stara Bordziłówka: Szybka reakcja pracownika banku uniemożliwiła dokonanie nieuprawnionego przelewu środków finansowych z karty płatniczej mieszkanki gminy Leśna Podlaska. // Rzeczyca: 55 letni kierowca samochodu ciężarowego jadąc nocą uderzył lusterkiem bocznym 34 letniego nieoświetlonego rowerzystę. Mężczyzna doznał obrażeń ciała.

08.07.2020r MAŁASZEWICZE ul. Polna
Nieznani sprawcy, na trasie przejazdu pociągu towarowego z Republiki Federalnej Niemiec do Małaszewicz, po zerwaniu plomb zabezpieczających drzwi, dokonali włamania do kontenera przewożącego części samochodowe na szkodę ATG Auto Transport Logistic w Małaszewiczach. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

11.07.2020r BIAŁA PODLASKA al. Jana Pawła II 
Nieznany sprawca, na terenie ogródków działkowych „Dębowa”, po uprzednim wyłamaniu drzwi w altanie stanowiącej własność mieszkańca Białej Podlaskiej dostał się do jej wnętrza, skąd po penetracji pomieszczenia nie dokonał zaboru mienia z uwagi na brak przedmiotów będących w jego zainteresowaniu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
  
13.07.2020r LEŚNA PODLASKA ul. Bialska 
Nieznany sprawca, usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do budynku sklepu, gdzie po uprzednim wybiciu szyby w oknie usiłował dostać się do wnętrza sklepu, jednakże z uwagi na włączenie się alarmu, zamierzonego celu nie osiągnął. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

11.02.2019r WÓLKA ŁÓZECKA  
Mieszkaniec Drelowa prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Sobi-Trans został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez firmę Vadeo UG z siedzibą w Niemczech, która wprowadziła go w błąd co do zamiaru i możliwości wywiązania się z umownej zapłaty za zrealizowane usługi transportowe. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.07.2020r STARA BORDZIŁÓWKA 
Nieznany sprawca, za pomocą numeru karty płatniczej mieszkanki gm. Leśna Podlaska usiłował dokonać transakcje finansowe z konta bankowego w GAME WORLD BUCURESTI BUCURESTI ROU, lecz zamierzonego czynu nie osiągnął z uwagi na szybką reakcje pracownika banku i wstrzymanie płatności. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.07.2020r RZECZYCA ul. Radzyńska 
55-letni mieszkaniec Sosnowca kierując samochodem ciężarowym m-ki Renault Master, w terenie niezabudowanym, w miejscu nieoświetlonym, na prostym odcinku jezdni, uderzył prawym lusterkiem bocznym poruszającego w tym samym kierunku, nieoświetlonego rowerzystę 34-letniego mieszkańca gm. Kąkolewnica, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń naruszających prawidłowe funkcjonowanie organizmu na okres powyżej 7 dni. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama