Reklama

VIII Rajd Rowerowy Szlakiem Dworów i Pensjonatów Nadbużańskich (film)

Wyruszyli z dziedzińca Zamku w Janowie Podlaskim. Ponad 150 rowerzystów a może i więcej :) Trafili na fantastyczną pogodę! Na filmie uwieczniliśmy start VIII edycji Rajdu Rowerowego Szlakiem Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów. Impreza odbyła się w tym roku 5 lipca. Trasa Rajdu wiodła z Janowa Podlaskiego przez Borsuki, Zabuże, Mielnik (przeprawa promowa), a punktem kończącym rajd był ponownie Janowski Zamek. Wydarzenie tradycyjnie objął swoim patronatem Czesław Lang.

https://www.facebook.com/radiobiper/videos/2687058614915147/

W ubiegłych latach liczba uczestników przekraczała 250 osób. W tym roku organizatorzy spodziewali się jeszcze większej frekwencji i pobicia rekordu, wszystko jednak popsuła pandemia koronawirusa. Popsuła na szczęście nie do końca. Po rajdzie na terenie Zamku Janów Podlaski odbędzie się ognisko z występami na żywo, festiwal produktów regionalnych oraz plenerowy gabinet masażu. Uczestniczyło w tej części wydarzenia prawie cała ekipa która wyruszyła na rowerowy etap.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty, Stowarzyszenie Wspólnota Arche oraz Grupa Arche.

materiał: Radio Biper Janów Podlaski
tekst: Leszek Niedaleki
film: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama