Reklama

Kryminałki: Włamanie i kradzież w Dokudowie Drugim

Biała Podlaska: Przedsiębiorca ze Śląska pobrał zaliczkę na wykonanie płotu mieszkańce miasta. Do dziś jednak nie przesłał towaru i nie wykonał zlecenia. // Zalutyń: 57 letni nietrzeźwy kierowca, 1,9 promila alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Nieuwaga obywatela Białorusi wykorzystana przez złodzieja. Skradł portfel z pieniędzmi i dokumentami. // Dokudów Drugi: Włamanie i kradzież z budynku gospodarczego i mieszkalnego.

10.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Mieszkaniec woj. śląskiego prowadzący działalność gospodarczą – przyjmując wpłatę za wykonanie i sprzedaż płotu wystawionego w sklepie na portalu internetowym, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem mieszkankę Białej Podlaskiej nie przysyłając do dnia dzisiejszego towaru i zrywając z nią kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.06.2020 r. ZALUTYŃ,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Piszczac znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,9 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Peugeot. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Stacyjna
Nieustalony sprawca wykorzystując nieuwagę obywatela Białorusi, dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.06.2020 r. DOKUDÓW DRUGI,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego oraz budynku mieszkalnego z których zabrał dwie szlifierki kątowe, klucze gwiazdkowe oraz klucze nasadowe na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama