Ogłoszenie

Reklama

Kryminałki: Kradzież baterii z roweru elektrycznego

Biała Podlaska: Zagubienie w taksówce telefonu i dokumentów. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie pieniędzy przez firmę transportową z Mińska Mazowieckiego. // Grabanów: 53 letni kierowca zatrzymany w ruchu drogowym pomimo cofnięcia uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Biała Podlaska: Przełamane hasła na profil społecznościowy i pocztę elektroniczną. Sprawca wysyłał informacje z prośbą o pożyczkę. // Biała Podlaska: Kradzież baterii z roweru elektrycznego. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany przez sklep internetowy oferujący sprzedaż kosiarki spalinowej z napędem. // Tuczna: Nieuczciwy usługodawca pobrał zaliczki na poczet naprawy sprzętu AGD i zerwał kontakt z zamawiającymi.

27.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego w pojeździe taxi, telefonu komórkowego wraz z czarnym etui, we wnętrzu którego znajdowały się dokumenty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
W okresie od 27 maja 2019 r. do 04 czerwca 2019 r. osoba prowadząca działalność gospodarczą z/s w Mińsku Mazowieckim świadcząc usługi transportowe, przywłaszczyła pieniądze za usługę przez pomyłkę dwukrotnie wpłacone przez firmę zawiadamiającego na konto w/w firmy. Pomimo wezwań do zwrotu pieniędzy właścicielka firmy do dnia dzisiejszego nie zwróciła wpłacającemu przywłaszczonej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r. GRABANÓW,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 53-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, który kierował pojazdem mechanicznym m-ki KIA pomimo wydanej decyzji administracyjnej starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca bez uprawnienia zmienił hasła dostępowe do należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej konta w serwisie społecznościowym oraz do jej skrzynki emailowej, utrudniając i uniemożliwiając jej automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, a także prosząc jej znajomych z pokrzywdzonej o pożyczenie pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Kolejowa 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży baterii od roweru elektrycznego na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca za pośrednictwem sklepu internetowego doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi podczas transakcji kupna/sprzedaży kosiarki spalinowej z napędem. Zgłaszający po wpłaceniu pieniędzy na wskazane konto znalazł w Internecie informację, że przez w/w sklep zostało oszukanych już wielu klientów. Brak kontaktu ze sprzedającym, a strona sklepu została zablokowana. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r. gm. TUCZNA, 
Mieszkaniec Białegostoku doprowadził mieszkańca gm. Piszczac oraz mieszkankę gm. Tuczna do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że pobrał zaliczkę tytułem naprawy lodówki i do dnia dzisiejszego nie wywiązał się z umowy, ani nie zwrócił pieniędzy zrywając kontakt z pokrzywdzonymi. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama