Reklama

Wieki powrót niedzielnych poranków z Jogą w Parku Radziwiłłowskim (galeria)

Do Parku Radziwiłłów w Białej Podlaskiej powróciły niedzielne poranki z Jogą. Cotygodniowe niedzielne spotkania na trawie prowadzą: Aga Burdzicka-Welik i Agnieszka Siedlecka. Pierwsze spotkanie miało miejsce dziś, w niedzielę 21 czerwca. Zajęcia skierowane są do wszystkich chętnych, bez względu na wiek i poziom umiejętności. Zajęcia odbywają się przy wsparciu prezydenta miasta Michała Litwiniuka. Dodajmy, że wstęp na poranki z joga jest bezpłatny i każdy może wziąć w nich udział!

– Kolejny lato rozpoczynamy cyklem poranków z jogą! Witamy w naszym przepięknym Parku Radziwiłłowskim! To już drugi sezon naszych spotkań. Nasza inicjatywa zrodziła się w ubiegłym roku. Bardzo szybko udało się nam wprowadzić ją w życie. Jak pokazał czas, zresztą i dziś to widać, bardzo dużo mieszkańców miasta korzysta z zaproponowanych zajęć. Czujemy się dumne i jest nam bardzo miło z tego powodu. Dzisiaj ku naszemu zaskoczeniu jest kilkadziesiąt osób! Nie spodziewałyśmy się aż takiego zainteresowania. Cieszymy się, że możemy się dzielić naszymi wiadomościami i zakochaniem się w jodze.

– Uważamy, że jest to super sposób na życie. Całościowe i holistyczne spojrzenie i oddziaływanie na ciało i ducha. Zachęcamy do niedzielnego przychodzenia do parku tak żebyśmy mogli poćwiczyć razem. Każdy dzień jest dobry aby zacząć przygodę z jogą. Nawet jeśli ktoś nie czuję się na siłach to naprawdę warto do nas dołączyć. Zadbamy o to żeby każdy czuł się dobrze. Młodsi i starsi i dzieci także.

Już wiele lat temu był taki pomysł żeby prowadzić zajęcia gdzieś w plenerze, ogólnie dostępne. Przyszedł nam do głowy pomysł i postanowienie realizacji bardzo spontanicznie. Wspomniałyśmy o pomyśle otwartych spotkaniach z jogą rzecznik Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej, Gabrieli Kuc-Stefaniuk. Otrzymałyśmy zielone światło i akceptację pomysłu na tyle ciekawego, że wsparcie i patronat nad spotkaniami udzielił nam osobiście prezydent Michał Litwiniuk. Od tego momentu wszystko już szybko się potoczyło. A efekt? Efekt widzimy na przykład dziś. Zapraszamy już na kolejny niedzielny poranek do Radziwiłłów! – mówią nam Agnieszka Burdzicka-Welik i Agnieszka Siedlecka, instruktorki jogi i zajęć pilates fitness.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama