Reklama

Szkolenia dla bibliotekarzy z dofinansowaniem Ministra

Termin wydarzenia: 29 czerwca 2020
, godz. 00:00
Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej przekazuje nowe informacje dotyczące projektu szkoleniowego pt. „Profesjonalizm-Nowoczesność-Rozwój”, realizowanego przez miejską bibliotekę. Przypomnijmy, że projekt adresowany jest do pracowników bibliotek publicznych miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego. Informujemy, że zmieniono częściowo zakres merytoryczny projektu. Zrezygnowano z wyjazdu szkoleniowego do Warszawy i przeniesiono szkolenia do sieci z możliwością ich realizacji stacjonarnie, jeśli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli.

Aktualne terminy szkoleń:

1. 29.06.2020 r. – Inauguracja z udziałem Prezydenta Miasta Biała Podlaska i Starosty Bialskiego.

2. 30.06 i 1.07.2020 r. – „Nowe technologie w animacji czytelnictwa. Aplikacje, narzędzia, multimedia, gamifikacja – warsztat praktyczny”, które poprowadzi Karol Baranowski, specjalista w zakresie nowych technologii, trener w firmie szkoleniowej Good Books, szkolącej bibliotekarzy, wydawców, księgarzy i nauczycieli.

3. 7.09.2020 r. – „Spotkanie z literaturoznawcą” – prelekcję wygłosi dr hab. Rafał Szczerbakiewicz, adiunkt Katedry Współczesnej Literatury i Kultury Polskiej UMCS w Lublinie.

4. 24-25.09.2020 r. – „Doskonalenie pracy w systemie bibliotecznym Mateusz” adresowane do bibliotekarzy z terenu powiatu bialskiego. Spotkania poprowadzi Marcin Oyrzanowski, współtwórca systemu bibliotecznego Mateusz.

Informujemy, że cykl szkoleń został objęty patronatem medialnym Radio Biper!

materiał: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej
tekst: Paweł Borek dyrektor MBP / Leszek Niedaleki
grafika: MBP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama