Reklama

Kryminałki: Szczątki ludzkie z okresu II wojny przy Męczenników Unickich w Terespolu

Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu procesora i płyty głównej poprzez internet. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu klocków poprzez internet. // Terespol: Szczątki ludzkie z okresu II wojny wykopane w rejonie remontowanego przejazdu kolejowego. // Biała Podlaska: Włamanie do altany działki ogrodowej. Kradzież kosiarki, sekatora i alkoholu. // Drelów: 32 letni kierowca zatrzymany pomimo trzech aktywnych sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. // Piszczac: Mieszkanka oszukana podczas zakupu trampoliny poprzez internet. // Kodeń: Kradzież pilarki spalinowej z niezamkniętego garażu. Z łąki skradziono plastikowe słupki i taśmę pastuchową. // Biała Podlaska: Volvo z niezgodnością wskazań stanu drogomierza z danymi w bazie.

18.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego że oferował sprzedaż procesora oraz płyty głównej, po czym przyjął za nie zapłatę na wskazany rachunek bankowy, a następnie nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru i nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

27.05.2020r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem strony internetowej oferował do sprzedaży klocki. Pomimo wpłacenia pieniędzy na wskazane konto zamówiony towar do dnia dzisiejszego nie dotarł do pokrzywdzonego, a firma nie zwróciła wpłaconych środków i wszelkie próby podjęte odnośnie kontaktu okazały się bezskuteczne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.05.2020 r. TERESPOL, ul. Męczenników Unickich 
W rejonie remontowanego przejazdu kolejowego, podczas prac ziemnych, wykopano szczątki ludzkie. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem technika kryminalistyki, Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogą one pochodzić z okresu II Wojny Światowej. Na polecenie Prokuratora zostały zabezpieczone celem wykonania dalszych badań, miejsce zabezpieczono. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były z udziałem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

27.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia 
Nieznana osoba włamała się do domku na działce, z wnętrza którego dokonała kradzieży kosiarki spalinowej, sekatora oraz alkoholu na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.05.2020 r. DRELÓW, ul. Szkolna
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem m-ki Ford pomimo orzeczonych przez Sąd trzech zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Piszczac. Nieznany sprawca na internetowym portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży trampolinę, a po otrzymaniu zapłaty zerwał kontakt z kupującą nie wysyłając zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.05.2020 r. gm. Kodeń
Nieznany sprawca dostał się na teren ogrodzonej posesji, skąd z niezamkniętego garażu dokonał kradzieży pilarki spalinowej oraz ze znajdującej się przy posesji łąki dokonał kradzieży 20 sztuk plastikowych słupków oraz taśmy pastuchowej elektrycznej na szkodę mieszkańca gm. Rossosz. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

28.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Rybna 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska ujawnili w samochodzie osobowym marki Volvo niezgodność wskazania drogomierza pojazdu z danymi w bazie. Pojazdem kierował 53-letni mieszkaniec Warszawy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama